GADAFEST: Pałac Mirów, 29-31.07.2022

GADAFEST: Pałac Mirów, 29-31.07.2022

W roku 10-lecia istnienia Festiwalu Gadafest, w ostatnie trzy dni lipca (29-31), ponownie odbędzie się on na terenie renesansowego Pałacu Mirów w Książu Wielkim gdzie po raz kolejny wystąpią polscy i zagraniczni artyści. Jak zwykle nie zabraknie muzyki pełnej energii i tańca, będzie też element metafizycznej zadumy i dźwiękowej improwizacji, a wszystko to zabrzmi na trzech scenach: plenerowej, elektronicznej oraz po raz pierwszy wewnątrz pałacu. Uczestnicy usłyszą m.in. zespoły: Wczasy, T’ien Lai, Dynasonic, LXMP, Rozwód, Voices of the Cosmos, Seti Setters, AcidSitter, Stonerror, Avtomat i wiele innych. Wstęp jest biletowany, lecz bezpłatny dla mieszkańców naszej Gminy. Między koncertami każdy uczestnik będzie mógł skorzystać z szerokiej oferty warsztatów, posłuchać prelekcji, zobaczyć wystawy przygotowane przez kuratorów, albo po prostu odpocząć w festiwalowym ogródku, gdzie znajdzie się coś dobrego do jedzenia i picia.

     Pełny program wydarzeń, szczegółowe opisy artystów oraz informacje techniczne (dojazd, noclegi) można znaleźć na stronach festiwalu:


www.gadafest.pl
 
www.facebook.com/gadafest
www.instagram.com/gadafest/

    

Tegoroczna edycja Festiwalu jest po raz pierwszy biletowana (w latach 2012-2021 Gadafest był wydarzeniem bezpłatnym). Cena biletów jest dość symboliczna, jednak pomoże sfinansować to przedsięwzięcie oraz pozwoli choć trochę podtrzymać tradycję i zaprosić do bezpłatnego udziału społeczność Gminy Książ Wielki.

 

Bilety można zakupić na stronach:
https://goingapp.pl/wydarzenie/festiwal-gadafest-2022/lipiec-2022
https://empikbilety.pl/wydarzenie/festiwal-gadafest-2022/lipiec-2022

 

Organizatorzy:

Stowarzyszenie Twórcownia

Gadabit

Co Ludzie Powiedzą?

 

Gospodarze festiwalu:

Stowarzyszenie Mirów

Gmina Książ Wielki

Powiat Miechowski

 

Partnerzy:

Województwo Małopolskie

OFF Radio Kraków

Estrada Miechowska

Egodrop

Klub Betel

Perła

fritz-kola

Bear Mate